کانون هنرمندان خراسان جنوبی

DSC09737-620x330.jpg

به همت کانون هنرمندان و ادار کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی جشن موسیقی و شعر خوانی در زندان مرکزی بیرجند برگزار شد


به گزارش روابط عمومی زندانهای استان با حضور احمد محبی مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی و علی هاشمی مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی جشن موسیقی و شعر خوانی با اجرای هنرمندان کانون هنرمندان استان خراسان جنوبی در سالن الغدیر زندان مرکزی بیرجند برگزار شد .

مدیر کل زندانهای استان گفت: برنامه های شاد و مفرح میتواند روحیه زندانیان را شاداب کرده و آنها را برای شرکت در برنامه های اصلاحی و تربیتی آماده نماید .

احمد محبی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز دراین جلسه از اینکه برنامه های فرهنگی و هنری در زندانهای استان با شکوه خاصی برگزار می گردد ابراز خوشحالی کرد.

وی همچنین ضمن آرزوی بازگشت زندانیان به آغوش گرم خانواده گفت : در این برنامه ۱۰ نفر از هنرمندان که در کانون هنرمندان استان فعال هستند حضور یافته و اجرای برنامه دارند .

گفتنی است هنرمندان کانون هنرمندان استان با هنر نمایی خود مراسمی شاد و مفرح را برای زندانیان رقم زدند .و شاعران نیر اشعار خود را در قالب طنز برای زندانیان قرائت کردند. همچنین چند نفرازهنرمندان زندانی نیز در این مراسم با شکوه برنامه های هنری اجرا کردند

شایان ذکر است مسابقاتی نیز در این مراسم بین زندانیان برگزار که از طرف مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به آنها کارت هدیه و قرآن و مفاتیح اهداء شد .

DSC09759 DSC09753 DSC09734 DSC09737

/ 0 نظر / 41 بازدید